Fotowoltaika Bielsk Podlaski

Firma Sungrant zajmuje się instalacją paneli słonecznych, które stają się z roku na rok coraz popularniejsze w naszym kraju, dlatego też ich ceny sukcesywnie maleją. Fotowoltaika Bielsk Podlaski – masz możliwość zainstalować panele słoneczne u siebie, sprawdź, czy odpowiada Ci to rozwiązanie. Zobacz, jak działają panele fotowoltaiczne i stań się niezależny.

Twoja słoneczna energia

Instalacja fotowoltaiczna jest całkiem prostą instalacją – podstawowa jednostka, czyli ogniwo fotowoltaiczne to źródło zjawiska fotowoltaicznego. Zjawisko to polega na tym, że energia słoneczna zostaje przekształcona w prąd stały. Żeby jednak można było korzystać z prądu w domu, musi on zostać zamieniony na prąd ziemny, który wszyscy mamy w domowych gniazdkach. Do tego celu instaluje się falownik, czyli inwerter, który przekształca prąd stały w prąd ziemny, a dodatkowo jego zadaniem jest również monitorowanie całej instalacji, jej temperatury, a w razie awarii automatyczne wyłączenie całości. Panele słoneczne nie działają jedynie w nocy. Stale podejmują akcje nawet w pochmurne dni, ponieważ słońce w ciągu dnia występuje zawsze. Ogniwa fotowoltaiczne tworzą moduły, a moduły składają się na panele słoneczne.

Niezależność zawsze jest w cenie

Podaje się, że do 2030 roku cena prądu może wzrosnąć nawet o 100%. Inwestując w instalację fotowoltaiczną, można stać się całkowicie niezależnym od ewentualnych podwyżek cen. Warto również dodać, że sieciowa instalacja fotowoltaiczna to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Nadwyżkę wytworzonej energii można przesłać. System opustów dla instalacji prosumenckich skutkuje tym, że właściciel mikroinstalacji może oddać nadwyżkę do sieci ogólnej. Nadwyżkę tę może odebrać w ciągu roku. Instalacja paneli słonecznych jest również równoznaczna z brakiem ingerencji w środowisko naturalne – rosnąca świadomość ekologiczna wiąże się również z częstszym podejmowaniem decyzji, których skutki mają pozytywne wpływ na stan środowiska naturalnego.

Realizacje instalacji fotowoltaicznych w Bielsku Podlaskim

Sprawdź nasze wszystkie realizacje!

System ratalny do systemów OZE

Żeby zwiększyć dostępność tej technologii, SunGrant wraz z bankiem partnerskim Alior Bank oraz Santander, przygotował dla swoich klientów dwie linie finansowania oraz pomaga w zdobyciu dofinansowań na ekologiczną produkcję prądu we własnym domu. Proces aplikacji o kredyt jest darmowy i pozbawiony ukrytych kosztów – oprocentowanie zmienne i prowizja za jego udzielenie również wynoszą 0%. Co istotne, takie warunki obowiązują niezależnie od terminu spłaty kredytu.

Dotacje “Mój Prąd”

Ponieważ zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, oprócz instalacji systemu i serwisu proponujemy również kompleksowe doradztwo. Chętnie pomożemy Ci w pozyskaniu dofinansowania, przygotujemy projekt i zajmiemy się montażem oraz serwisem fotowoltaiki. Takie rozwiązanie to dla Klientów oszczędność czasu i gwarancja obsługi na najwyższym poziomie.

Jesteś zainteresowany
naszą ofertą?

cta