Instalacje fotowoltaiczne

Dotacje “Mój Prąd”

Ponieważ zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, oprócz instalacji systemu i serwisu proponujemy również kompleksowe doradztwo. Chętnie pomożemy Ci w pozyskaniu dofinansowania, przygotujemy projekt i zajmiemy się montażem oraz serwisem fotowoltaiki. Takie rozwiązanie to dla Klientów oszczędność czasu i gwarancja obsługi na najwyższym poziomie.

Montaż systemu fotowoltaicznego wykorzystuje energię słoneczną do produkcji prądu, a tym samym sprzyja ochronie środowiska naturalnego i pozwala obniżyć rachunki. Jeśli należysz do osób, którzy poszukują ekonomicznych, a zarazem ekologicznych rozwiązań, chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego zestawu do Twojego domu.

Dofinansowanie Czyste Powietrze

Popraw jakość powietrza oraz zmniejsz emisję gazów cieplernianych poprzez wymianę źródła ciepła

Sprawdź nasze wszystkie realizacje! 

Markowe panele PV

Oferowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką jakością i objęte są długą gwarancją. Szeroki wybór mocy i rodzajów paneli sprawia, że każdy Klient znajdzie u nas optymalne rozwiązanie. Nasi fachowcy chętnie służą radą i są do Twojej dyspozycji w każdej chwili. Zapraszamy do kontaktu.

Jeżeli potrzebujecie Państwo wyceny proszę o skorzystanie z formularza i przesłanie zdjęć lub projektu (rzut) dachu lub kontakt do doradcy.

Jesteś zainteresowany
naszą ofertą?

cta

Realizacje