Fotowoltaika Łomża

Oferujemy profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej w Łomży i dla miejscowości z okolic. Gwarantujemy kompleksową usługę, dzięki czemu oprócz projektu instalacji, dostarczymy na miejsce wszystkie materiały potrzebne do jej wykonania. Nasi wykwalifikowani specjaliści w sposób optymalny zamontują instalację fotowoltaiczną przy użyciu sprawnych i wydajnych urządzeń. Pomożemy Ci też w uzyskaniu dotacji, która znacząco obniży koszty montażu fotowoltaiki.

Fotowoltaika – dlaczego warto?

Mimo początkowej inwestycji instalacja paneli fotowoltaicznych niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim oszczędzisz wiele pieniędzy z powodu mniejszych rachunków za prąd. Dzięki temu inwestycja szybko się zwróci i przez kolejne lata więcej pieniędzy zostanie w Twoim portfelu. Panele fotowoltaiczne są też bezobsługowe i charakteryzują się bardzo długą żywotnością. Co jakiś czas warto jednak sprawdzić stan modułów i oczyścić wszelkie powstałe zanieczyszczenia, czy odchody ptaków. Po montażu paneli fotowoltaicznych otrzymasz gwarancję producencką na nominalną moc wyjściową na poziomie 80% przez 25 lat.

Korzystając z fotowoltaiki, dbasz też o środowisko naturalne, gdyż nie emituje ona żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji. Panele fotowoltaiczne nie generują też hałasu, dlatego nie powinny one straszyć nadlatujące ptaki. Dużą zaletą posiadania paneli fotowoltaicznych jest możliwość ich sfinansowania. Dla większości osób to główny czynnik z powodu, którego decydują się na ich zakup.

Zainstalujemy Ci instalację fotowoltaiczną

Nasz wykwalifikowany zespół przyjedzie do Ciebie, zrobi audyt fotowoltaiczny, dzięki czemu uda się określić, jaka moc fotowoltaiki będzie odpowiednia. Następnie dobierzemy odpowiednie komponenty i zaproponujemy Ci panele fotowoltaiczne renomowanych producentów. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możesz mieć pewność, że zapewnimy Ci jak najlepsze rozwiązanie, aby fotowoltaika służyła przez długie lata. Załatwimy za Ciebie też wszelkie formalności związane z uzyskaniem dotacji na ten cel.

Realizacje instalacji fotowoltaicznych w Łomży

Sprawdź nasze wszystkie realizacje!

System ratalny do systemów OZE

Żeby zwiększyć dostępność tej technologii, SunGrant wraz z bankiem partnerskim Alior Bank oraz Santander, przygotował dla swoich klientów dwie linie finansowania oraz pomaga w zdobyciu dofinansowań na ekologiczną produkcję prądu we własnym domu. Proces aplikacji o kredyt jest darmowy i pozbawiony ukrytych kosztów – oprocentowanie zmienne i prowizja za jego udzielenie również wynoszą 0%. Co istotne, takie warunki obowiązują niezależnie od terminu spłaty kredytu.

Dotacje “Mój Prąd”

Ponieważ zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, oprócz instalacji systemu i serwisu proponujemy również kompleksowe doradztwo. Chętnie pomożemy Ci w pozyskaniu dofinansowania, przygotujemy projekt i zajmiemy się montażem oraz serwisem fotowoltaiki. Takie rozwiązanie to dla Klientów oszczędność czasu i gwarancja obsługi na najwyższym poziomie.

Jesteś zainteresowany
naszą ofertą?

cta